На Донеччині майже 17 тисяч родин знову з електрикою - Філашкін

На Донеччині майже 17 тисяч родинам повернуто електропостачання. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецкьої ОВА Вадим Філашкін 3 квітня.  

"За два дні фахівці виконали низку ремонтів і повернули електрику жителям 29 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. До електрики знову підключені 16789 осель", - повідомив очільник Донецької ОВА.

За його словами, щоденно в області працюють близько 70 бригад енергетиків, готових оперативно реагувати на всі виклики.

Як повідомлялося, на Донеччині за два роки повномасштабної війни відновлено 7 тисяч кілометрів ліній електропередач

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті