На Дніпропетровщині представники ОВА обговорили з USAID підтримку переселенців та стратегію розвитку громад в умовах війни

На Дніпропетровщині пройшла зустріч представників ОВА та проєкту USAID, на якій оговорили перспективи допомоги області - підтримку переселенців, забезпечення технікою ЦНАПів та оновлення стратегії розвитку громад в умовах війни. Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

"Обговорили з представниками проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» наші потреби у соціальній сфері. Найперше – підтримку ВПО. Житло для переселенців, зокрема, й оснащення місць тимчасового проживання. Треба подбати про умови там. Забезпечити будівлі генераторами на випадок відключень світла»" – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

За її словами, йшлося й про підтримку ветеранів, освітні та реабілітаційні можливості для них.

"USAID давно допомагає розвивати ЦНАПи у нашій області. Маємо велику мережу Центрів й постійно потребуємо оновлення техніки. На її модернізацію й націлені наші запити. Надання альтернативних каналів зв'язку, старлінків. Облаштування сонячними панелями для роботи у випадку блекаутів", – підкреслив заступник начальника ОВА Іван Начовний.

Він додав, що необхідні й станції для видачі паспортів та водійських посвідчень. Вони дозволять розширити перелік послуг в громадах.

"З початком повномасштабного вторгнення ми змінили стратегію з проєктів розвитку та намагаймось реагувати на сучасні запити. Але при цьому мислимо на перспективу. Як і раніше націлені співпрацювати у сфері соціальних та адміністративних послуг. Дізналися, чим можемо допомогти області. Згодом сформуємо план, як саме та в яких напрямках будемо підтримувати", – зазначив регіональний директор Центрально-Східного портфеля програм DG East Іван Мукомел.

Як зазначають у Дніпропетровській ОВА, контролювати взаємодію буде Дніпропетровський регіональний офіс міжнародного співробітництва. 

Нагадаємо, на Дніпропетровщині для ВПО відкрили новий соціальний центр. 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті