На Дніпропетровщині для ВПО відкрили новий соціальний центр

У місті Кам’янське Дніпропетровської області Агенція регіонального розвитку Луганської області розпочинає проєкт “Openspace для ВПО у Кам’янському”, який буде реалізовано у період з травня по жовтень 2024 року.. Про це Агенція регіонального розвитку Луганської області повідомила у Фейсбук. 

Як зазначається, метою проєкту є згуртування ВПО та місцевої громади, створення сприятливих умов для розвитку соціальної активності та взаємодії між різними соціальними групами міста.

В межах проєкту Агенція відкриє простір, де всі бажаючі ВПО можуть безкоштовно попрацювати на ноутбуках з доступом до безкоштовного інтернету. 

Крім того, на відвідувачів чекають різноманітні цікаві заходи, зокрема:

  • Майстер-класи
  • Курси української та англійської мови
  • Курси  3D-моделюванняВоркшопи з інформаційної безпеки та протидії стереотипам і "інформаційним фейкам"
  • Вечори ігор

Проєкт розрахований на всі вікові групи, від дітей шкільного віку та підлітків до дорослих, і розпочинається вже 30 травня з першого заняття з 3D-моделювання. 

Розклад заходів можна знайти за посиланнямиі у Фейсбук і в Телеграм

Як повідомлялося, лікарі й пенсійники приймають переселенців з Луганщини у хабах Дніпра та Хмельницького

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті