На Дніпропетровщині представники ОВА обговорили з USAID підтримку переселенців та стратегію розвитку громад в умовах війни

На Дніпропетровщині пройшла зустріч представників ОВА та проєкту USAID, на якій оговорили перспективи допомоги області - підтримку переселенців, забезпечення технікою ЦНАПів та оновлення стратегії розвитку громад в умовах війни. Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

"Обговорили з представниками проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» наші потреби у соціальній сфері. Найперше – підтримку ВПО. Житло для переселенців, зокрема, й оснащення місць тимчасового проживання. Треба подбати про умови там. Забезпечити будівлі генераторами на випадок відключень світла»" – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

За її словами, йшлося й про підтримку ветеранів, освітні та реабілітаційні можливості для них.

"USAID давно допомагає розвивати ЦНАПи у нашій області. Маємо велику мережу Центрів й постійно потребуємо оновлення техніки. На її модернізацію й націлені наші запити. Надання альтернативних каналів зв'язку, старлінків. Облаштування сонячними панелями для роботи у випадку блекаутів", – підкреслив заступник начальника ОВА Іван Начовний.

Він додав, що необхідні й станції для видачі паспортів та водійських посвідчень. Вони дозволять розширити перелік послуг в громадах.

"З початком повномасштабного вторгнення ми змінили стратегію з проєктів розвитку та намагаймось реагувати на сучасні запити. Але при цьому мислимо на перспективу. Як і раніше націлені співпрацювати у сфері соціальних та адміністративних послуг. Дізналися, чим можемо допомогти області. Згодом сформуємо план, як саме та в яких напрямках будемо підтримувати", – зазначив регіональний директор Центрально-Східного портфеля програм DG East Іван Мукомел.

Як зазначають у Дніпропетровській ОВА, контролювати взаємодію буде Дніпропетровський регіональний офіс міжнародного співробітництва. 

Нагадаємо, на Дніпропетровщині для ВПО відкрили новий соціальний центр. 

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті