На Дніпропетровщині понад 30 переселенцям з Луганщини показали, що таке бути демінером

Понад 30 переселенців з Луганської області долучились до рекрутингового заходу на посаду демінер/демінерка у Новомосковську Дніпропетровської області 23 травня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор 24 травня.

"Нашим ВПО в Новомосковську запропонували стати демінерами. У місцевому хабі Попаснянської громади 23 травня відбулися рекрутингові заходи Представництва "The HALO Trust" в Україні на посаду "Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що переселенцям з Луганщини наголосили на можливості одержати довготривалу роботу з високим рівнем заробітної плати та запросили допомогти у відновлення громад після деокупації.

Спеціалісти гуманітарної організації повідомили про критерії відбору працівників на посаду "Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів", умови оплати праці, та розповіли як на практиці проводяться роботи.

До заходів долучилися 34 внутрішньо переміщених особи з Луганщини, які зареєстровані в хабі.

Раніше повідомлялось, що переселенців з Луганщини, які шукають роботу, запрошують на рекрутингові заходи на посаду демінера у Дніпрі (контакт).

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті