На ділянці фронту на Луганщині рашисти перехопили ініціативу, але успіхів чи проривів не мають - Власенко

Російська окупаційна армія нібито перехопила ініціативу на ділянці фронту в Луганській області. Про це в ефірі національного телемарафону сказав начальник Сєвєродонецької районної військової адміністрації (РВА) Роман Власенко, - пишуть "Українські новини".

"Можна точно сказати, що на цій ділянці фронту ініціатива на боці російського війська. Але можливо також констатувати, що особливих успіхів немає, проривів якихось немає", — сказав Власенко.

За його словами, російські війська активізували наземні операції, а для тиску на українських військових активно використовують авіацію та артилерію різного типу.

Власенко підкреслив, що попри важкість ситуації Сили оборони України дають гідну відповідь противнику.

Як повідомлялося, раніше Власенко заявляв, що на Луганщині збільшується активність бойових дій станом на 23 червня, об’єднаний фронт – Кремінський і Білогорівський – є єдиним напрямком, де окупанти намагаються наступати. 

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті