На блокпості у Василівці Запорізької області померло 10 людей - Федоров

На російському блокпості у Василівці у черзі на виїзд на підконтрольну Україні територію померло 10 людей. Про це в ефірі національного телемарафону заявив мер Мелітополя Іван Федоров 10 серпня.

“Кількість смертей зросла та дійшла до 10. Це ті, хто не дочекався евакуації. Понад 1000 авто чекають на евакуацію на блокпоста”, - сказав Федоров.

За його словами, через Василівку їдуть на підконтрольну Україну територію мешканці Бердянського, Василівського, Мелітопольського району, а також Херсонської та Донецької областей.

Як раніше повідомлялося, новонароджена дитина потрапила до лікарні з тепловим ударом, бо автомобіль із його батьками російські окупанти дві доби тримали на блокпості у Василівці Запорізької області.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті