На безпечну територію України вдалось повернути 14-річного сироту з Лисичанська, який опинився в притулку в окупованому Луганську

На безпечну територію України з окупованого Луганська вдалось вивезти 14-річного сироту, який перебував там у притулку. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій на своєму сайті 8 червня.

"У квітні цього року до Мінреінтеграції звернулася Анастасія з проханням допомогти повернути з тимчасово окупованої території Луганщини її 14-річного брата Павла. Свого часу вона переїхала з Лисичанська до Дніпра. Брат залишився на тимчасово окупованій території", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що нещодавно хлопець став круглим сиротою. Його помістили у притулок в Луганську. Сестра дізналася про це і вирішила якнайшвидше його забрати. Опіку оформила за спрощеною процедурою, яка діє в Україні на період воєнного стану.

"Днями Анастасія і Павло разом повернулися в Україну, – йдеться в повідомленні. – Загалом весь процес повернення зайняв близько місяця".

Раніше "ОстроВ" розповідав історії двох дівчат-підлітків з Херсонщини, яких матері змогли повернути з росії після незаконного вивезення.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті