На Арабатській стрілці ЗСУ вразили штаб російського угруповання "Дніпро" - ЗМІ

На Арабатській стрілці напередодні, 9 червня, ЗСУ вразили штаб російського угруповання "Дніпро". Про це повідомляє телеканал FREEДОМ із посиланням на OSINT-розвідника Benjamin Pittet.

За даними розвідника, це база відпочинку "Бригантина", яка розташована за 140 км від передової, і саме її у квітні цього року відвідував російський диктатор путін.  

Мер українського Мелітополя Іван Федоров повідомив, що після вчорашнього прильоту по базі колони автомобілів із росіянами та місцевими колаборантами екстрено виїжджають в окупований Крим.

Як повідомлялося, херсонський зрадник Сальдо повідомив про удар ЗСУ по "піонерському табору".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті