Херсонський зрадник Сальдо повідомив про удар ЗСУ по "піонерському табору". У ролі піонерів - російські окупанти

Так званий "т.в.о. губернатора Херсонської області РФ" Сальдо заявив, що ЗСУ обстріляли якийсь піонерський табір на Арабатській стрілці. 

Нібито обстріл вели "трьома ракетами, імовірно "Storm Shadow". Одну ракету збила ППО, дві потрапили в цивільний об'єкт".

Він не уточнив, про який "піонерський табір" ідеться і промовчав про те, що російські військові фактично перетворили Арабатську стрілку на велику базу окупаційних військ. "Після минулорічного виходу з правого берега Дніпра там розмістилися штаб і органи управління новоспеченого російського оперативного угруповання "Дніпро". "Дніпровці" без проблем зайняли практично всі пансіонати, будинки відпочинку, дитячі оздоровчі табори в курортних селах (поблизу Генічеська - "ОстроВ") Відтепер це їхні казарми і штабні приміщення", - пише "Крим.Реалії".

Як повідомляє проукраїнське видання "РІА "Мелітополь", саме по одній із таких "баз відпочинку російських окупантів" і було завдано удару ЗСУ. "Арабатська стрілка. Пансіонат або "Експрес", або "Корал", - уточнили журналісти.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті