Херсонський зрадник Сальдо повідомив про удар ЗСУ по "піонерському табору". У ролі піонерів - російські окупанти

Так званий "т.в.о. губернатора Херсонської області РФ" Сальдо заявив, що ЗСУ обстріляли якийсь піонерський табір на Арабатській стрілці. 

Нібито обстріл вели "трьома ракетами, імовірно "Storm Shadow". Одну ракету збила ППО, дві потрапили в цивільний об'єкт".

Він не уточнив, про який "піонерський табір" ідеться і промовчав про те, що російські військові фактично перетворили Арабатську стрілку на велику базу окупаційних військ. "Після минулорічного виходу з правого берега Дніпра там розмістилися штаб і органи управління новоспеченого російського оперативного угруповання "Дніпро". "Дніпровці" без проблем зайняли практично всі пансіонати, будинки відпочинку, дитячі оздоровчі табори в курортних селах (поблизу Генічеська - "ОстроВ") Відтепер це їхні казарми і штабні приміщення", - пише "Крим.Реалії".

Як повідомляє проукраїнське видання "РІА "Мелітополь", саме по одній із таких "баз відпочинку російських окупантів" і було завдано удару ЗСУ. "Арабатська стрілка. Пансіонат або "Експрес", або "Корал", - уточнили журналісти.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті