МЗС В'єтнаму після від'їзду Путіна назвав свого стратегічного партнера

У суботу, 22 червня, міністр закордонних справ В'єтнаму Буй Тхань Шон під час зустрічі з помічником держсекретаря США у справах Східної Азії та Тихого океану Деніелом Крітенбрінком назвав Штати стратегічним партнером. Це сталося на наступний день після візиту російського диктатора Путіна. Про це повідомляє Vietnam Plus, - пише Еспресо.

Зазначається, що під час розмови в'єтнамський міністр повідомив, що Ханой готовий розвивати із Вашингтоном стратегічне партнерство.

"В'єтнам вважає США стратегічним партнером і підтримує зміцнення співпраці Сполучених Штатів з країнами Південно-Східної Азії, що сприятиме миру, стабільності та розвитку в регіоні та в усьому світі", - заявив Буй Тхань Шон.

Своєю чергою помічник держсекретаря Крітенбрінк підтвердив зобов'язання Штатів підтримувати "сильний, незалежний, самозабезпечений і процвітаючий В'єтнам".

Напередодні, ввечері 20 червня, російський диктатор Володимир Путін вилетів з аеропорту Ханоя, завершивши свій дводенний державний візит.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті