МЗС РФ укотре заявило про непричетність ЗС РФ до вбивств мирних жителів у Бучі. В ООН інформацію про українське "інсценування" не підтверджують 

МЗС РФ заявило про непричетність ЗС РФ до вбивств мирних жителів у Бучі в березні 2022 року. Чергове голослівне звинувачення України в "інсценуванні" озвучила речниця зовнішньополітичного відомства Марія Захарова.

За її версією, "режим Зеленського та його західні куратори влаштували в місті Буча Київської області криваве інсценування нібито масового вбивства місцевих жителів російськими військовослужбовцями".

Доказів причетності України до постановки "бучанської трагедії" вона не навела, але розповіла про те, як жителі Бучі в умовах окупації "вільно пересувалися містом, користувалися стільниковим зв'язком та інтернетом".

Нібито, першими зафіксували тіла загиблих мирних жителів не "криміналісти і судмедексперти", а "заангажовані представники ЗМІ".

Захарова побічно визнала, що в ООН не підтримують версію про інсценування Україною масової загибелі мирних жителів від рук російських окупантів, і звинуватила Генерального секретаря ООН Антоніо Гутерреша та Верховного комісара ООН з прав людини Фолькера Тюрка в "покриванні київського режиму".

Як повідомлялося раніше, на супутникових знімках з окупованої Бучі чітко видно принаймні 11 тіл мирних жителів, тобто трупи перебували на вулицях міста до відходу російських військ. Після відходу окупантів було виявлено тіла громадян України зі зв'язаними руками і слідами позасудових страт. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті