МЗС Німеччини звинуватило РФ у спробі ядерного залякування

Заяви путіна про розміщення ядерної зброї в Білорусі є спробою залякування. Про це 26 березня повідомило видання Frankfurter Allgemeine з посиланням на МЗС Німеччини.

Оголошення президента РФ про розміщення ядерної зброї в Білорусі є "подальшою спробою ядерного залякування з боку Росії", заявили німецькі дипломати. Також вони відкинули спробу путіна виправдати такий крок розміщенням американських ракет у Європі.

"Порівняння, проведене президентом Путіним щодо розподілу ядерних сил НАТО, вводить в оману і не може бути використане для виправдання кроку, оголошеного Росією", - зазначили в МЗС Німеччини.

Ба більше, як зазначили німці, Білорусь на міжнародному рівні в кількох деклараціях зобов'язалася бути вільною від ядерної зброї. Та й сам путін неодноразово заявляв, що РФ не передаватиме Білорусі ядерну зброю.

Нагадаємо, напередодні путін вирішив розмістити ядерну зброю в Білорусі нібито на прохання Лукашенка.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті