МЗС Німеччини звинуватило РФ у спробі ядерного залякування

Заяви путіна про розміщення ядерної зброї в Білорусі є спробою залякування. Про це 26 березня повідомило видання Frankfurter Allgemeine з посиланням на МЗС Німеччини.

Оголошення президента РФ про розміщення ядерної зброї в Білорусі є "подальшою спробою ядерного залякування з боку Росії", заявили німецькі дипломати. Також вони відкинули спробу путіна виправдати такий крок розміщенням американських ракет у Європі.

"Порівняння, проведене президентом Путіним щодо розподілу ядерних сил НАТО, вводить в оману і не може бути використане для виправдання кроку, оголошеного Росією", - зазначили в МЗС Німеччини.

Ба більше, як зазначили німці, Білорусь на міжнародному рівні в кількох деклараціях зобов'язалася бути вільною від ядерної зброї. Та й сам путін неодноразово заявляв, що РФ не передаватиме Білорусі ядерну зброю.

Нагадаємо, напередодні путін вирішив розмістити ядерну зброю в Білорусі нібито на прохання Лукашенка.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті