Митрополит УПЦ Павло був прооперований у лікарні Києва

Митрополит УПЦ, настоятель Києво-Печерської лаври Української православної церкви Павло (Лебідь) був терміново госпіталізований та прооперований в кардіологічному відділенні однієї з лікарень Києва. Про це сьогодні, 14 серпня, повідомив його адвокат Микита Чекман у соцмережі.

"Митрополита Павла сьогодні було терміново госпіталізовано до кардіологічного відділення однієї із лікарень міста Києва та проведено оперативне втручання!", - пише Чекман.

Як повідомлялося, Солом'янський районний суд 11 серпня продовжив термін дії зобов'язань Павла (Лебедя) в межах строку досудового розслідування, але не більше ніж на два місяці.

Нагадаємо, в СБУ прокоментували звільнення митрополита Павла Лебідя з-під варти під заставу. 

Раніше повідомлялось, що митрополита Павла звільнено з-під варти: адвокат каже, що внесено заставу у розмірі 33 млн 300 тисяч гривень, які назбирали віряни УПЦ.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті