"Мирний план" Китаю позбавлений логіки та заохочує агресора – Подоляк

"Мирний план" Китаю не має логіки та заохочує агресора. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera.

"У ньому немає деталей, немає виваженої логіки. В одному пункті йдеться про непорушність суверенітету та територіальну цілісність, а в іншому – про необхідність негайного припинення вогню, що означає саме передачу окупованих територій Росії", - наголосив він.

Подоляк також зазначив, що у нинішньому вигляді китайський мирний договір є абсолютною суперечністю. Це з тим, що це документ будується задоволення інтересів агресора.

"Мирний план не може будуватись на задоволенні інтересів агресора, а починатися з обов'язкового виведення російських військ з України", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сі Цзіньпін планує провести онлайн-зустріч із Зеленським.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті