МЗС РФ незадоволен, що Туреччина підтримала план припинення війни в Україні, запропонований Зеленським

МЗС РФ незадоволен, що Туреччина підтримала план припинення війни в Україні, запропонований Зеленським. Позицію зовнішньополітичного відомства країни-агресора висловила речник МЗС Марія Захарова, – пишуть російські ЗМІ.

Вона зазначила, що Росія вже неодноразово відкидала пропозиції щодо припинення війни на умовах України.

"Нам добре відома оцінка Туреччини так званого мирного плану Зеленського. Ми не можемо з ним погодитися. Підтримка Анкарою цієї витівки київського режиму навряд чи сприятиме пошуку оптимальних шляхів досягнення миру в Україні", - сказала вона.

Як повідомлялося раніше, глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу 10 січня заявив, що його країна підтримує план Зеленського. Цей план припинення війни складається з 10 пунктів і включає, зокрема, відновлення територіальної цілісності України в межах 1991 року, звільнення всіх військовополонених, виведення російських військ та повне припинення бойових дій. Країна-агресор, у свою чергу, вимагає повної капітуляції України, включаючи визнання окупованих Запорізької, Донецької, Луганської та Херсонської областей частиною РФ.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті