Ми відповідатимемо "Петріотами" на російське зло і знищимо його - Зеленський про останні обстріли України

Україна відповідатиме "Петріотами" і своїми успіхами відповідатиме росії на всі прояви зла з її боку. Про це 29 травня у вечірньому зверненні заявив Володимир Зеленський.

"Сьогодні був дуже довгий день, і почався цей день дуже рано для багатьох наших людей. Кілька російських терористичних атак за добу. "Шахеди", крилаті ракети, балістичні. Керовані авіабомби. Спасибі нашій ППО", - заявив глава держави.

Зеленський упевнений, що завдяки роботі сил ППО вдалося тільки за день врятувати кілька сотень життів. Але навіть попри це, кожна подібна атака має нагадувати, що росія хоче йти "шляхом зла" до "своєї поразки".

"Власне, нашими успіхами, нашим тиском, нашими "Петріотами" ми маємо і будемо й надалі відповідати росії на всі прояви її зла. І ми знищимо це зло. Ніхто інший у світі не застосовує зброю проти зла ефективніше, ніж українці", - додав президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ знову збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі - можливо готуючись до нового нічного удару.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті