"Ми притягнемо путіна до відповідальності": лідери G7 пригрозили російському диктатору

Лідери країн Великої сімки виступили зі спільною заявою, у якій пообіцяли докласти зусилля, аби притягнути путіна до відповідальності за злочини в Україні. Про це повідомляється на сайті британського уряду.

"Ми сповнені рішучості, що росія зрештою повинна буде заплатити за відновлення критично важливої інфраструктури, пошкодженої або зруйнованої її жорстокою війною. Військові злочини та інші звірства не можуть бути безкарними. Ми притягнемо президента Путіна та відповідальних за це відповідно до міжнародного права", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський про три кроки, які потрібно зробити лідерам G7, аби закінчити війну в Україні. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті