Ми не втратимо жодного дня у роботі зі зближення України з ЄС – Зеленський

Україна не втрачатиме жодного дня під час роботи зі зближення з Європейським Союзом. Про це 3 лютого у Telegram заявив Президент Володимир Зеленський.

"Наша мета абсолютно чітка: початок переговорів щодо членства України в Європейському Союзі. Ми не втратимо жодного дня у роботі зі зближення України та ЄС", - зазначив Президент.

Також Зеленський підкреслив, що мета України на саміті із Європейським Союзом була дуже чіткою. За його словами, Україна зробить усі необхідні кроки для того, щоб якнайшвидше набути членства в ЄС.

Глава держави також звернув увагу на те, що Україна досить успішно та швидко виконує програму вступу, і це позитивно впливає на державу.

Нагадаємо, раніше прем'єр Денис Шмигаль заявив, що Україна збирається пройти шлях вступу до ЄС за 2 роки.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті