Україна збирається пройти шлях вступу до ЄС за 2 роки – Шмигаль

Україна розраховує пройти весь шлях вступу до Європейського Союзу менш ніж за два роки. Про це 13 січня під час засідання Кабміну заявив прем'єр Денис Шмигаль.

"Ми розраховуємо пройти цей шлях менш ніж за 2 роки. І тоді Україна стане повноправним членом ЄС. Буде остаточно скасовано всі бар'єри на торгівлю, обмеження руху робочої сили, Україна отримає доступ до структурних та інвестиційних фондів ЄС", - заявив прем'єр-міністр.

Також Шмигаль наголосив, що Україна вже готується до безпосередніх переговорів щодо вступу до ЄС. Паралельно з цим відбуватиметься оцінка відповідності, ухвалення та впровадження європейського законодавства з боку нашої країни.

"Що це означає? Буде сформовано переговорну позицію України, яка визначить наші сильні сторони, межі компромісів, як вступ до ЄС вплине на окремі сектори економіки та держави в цілому. Буде сформовано команди переговорників з української сторони, які професійно зможуть обговорити деталі у різних сферах . Це стане підставою для відкриття офіційних переговорів щодо вступу", - додав глава Кабміну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що канцлер Австрії виступив проти скорочених процедур вступу до ЄС для України.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті