Україна збирається пройти шлях вступу до ЄС за 2 роки – Шмигаль

Україна розраховує пройти весь шлях вступу до Європейського Союзу менш ніж за два роки. Про це 13 січня під час засідання Кабміну заявив прем'єр Денис Шмигаль.

"Ми розраховуємо пройти цей шлях менш ніж за 2 роки. І тоді Україна стане повноправним членом ЄС. Буде остаточно скасовано всі бар'єри на торгівлю, обмеження руху робочої сили, Україна отримає доступ до структурних та інвестиційних фондів ЄС", - заявив прем'єр-міністр.

Також Шмигаль наголосив, що Україна вже готується до безпосередніх переговорів щодо вступу до ЄС. Паралельно з цим відбуватиметься оцінка відповідності, ухвалення та впровадження європейського законодавства з боку нашої країни.

"Що це означає? Буде сформовано переговорну позицію України, яка визначить наші сильні сторони, межі компромісів, як вступ до ЄС вплине на окремі сектори економіки та держави в цілому. Буде сформовано команди переговорників з української сторони, які професійно зможуть обговорити деталі у різних сферах . Це стане підставою для відкриття офіційних переговорів щодо вступу", - додав глава Кабміну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що канцлер Австрії виступив проти скорочених процедур вступу до ЄС для України.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті