Ми не втратимо жодного дня у роботі зі зближення України з ЄС – Зеленський

Україна не втрачатиме жодного дня під час роботи зі зближення з Європейським Союзом. Про це 3 лютого у Telegram заявив Президент Володимир Зеленський.

"Наша мета абсолютно чітка: початок переговорів щодо членства України в Європейському Союзі. Ми не втратимо жодного дня у роботі зі зближення України та ЄС", - зазначив Президент.

Також Зеленський підкреслив, що мета України на саміті із Європейським Союзом була дуже чіткою. За його словами, Україна зробить усі необхідні кроки для того, щоб якнайшвидше набути членства в ЄС.

Глава держави також звернув увагу на те, що Україна досить успішно та швидко виконує програму вступу, і це позитивно впливає на державу.

Нагадаємо, раніше прем'єр Денис Шмигаль заявив, що Україна збирається пройти шлях вступу до ЄС за 2 роки.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті