Ми не втратимо жодного дня у роботі зі зближення України з ЄС – Зеленський

Україна не втрачатиме жодного дня під час роботи зі зближення з Європейським Союзом. Про це 3 лютого у Telegram заявив Президент Володимир Зеленський.

"Наша мета абсолютно чітка: початок переговорів щодо членства України в Європейському Союзі. Ми не втратимо жодного дня у роботі зі зближення України та ЄС", - зазначив Президент.

Також Зеленський підкреслив, що мета України на саміті із Європейським Союзом була дуже чіткою. За його словами, Україна зробить усі необхідні кроки для того, щоб якнайшвидше набути членства в ЄС.

Глава держави також звернув увагу на те, що Україна досить успішно та швидко виконує програму вступу, і це позитивно впливає на державу.

Нагадаємо, раніше прем'єр Денис Шмигаль заявив, що Україна збирається пройти шлях вступу до ЄС за 2 роки.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті