МВФ схвалив новий транш допомоги для України на 890 мільйонів доларів

Україна отримає від Міжнародного валютного фонду близько 890 мільйонів доларів у рамках механізму розширеного фінансування, які спрямують на бюджетну підтримку. Про це сказано у заяві МВФ 29 червня. 

"Рада МВФ завершила перший перегляд розширеної угоди в рамках Програми розширеного фінансування (EFF) для України, що дозволило владі отримати еквівалент близько 890 мільйонів доларів, які будуть спрямовані на підтримку бюджету", - йдеться у повідомленні.

У фонді зазначили, що попри війну, економіка України після різкого спаду 2022 року демонструє більшу стійкість, ніж очікувалося, а прогноз зростання ВВП 2023 року підвищився до 1-3%.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті