МВФ незабаром оголосить про 4-річну програму на 15 млрд доларів для України - Financial Times

Міжнародний валютний фонд найближчим часом оголосить про нову чотирирічну програму кредитування України на суму 15,6 мільярда доларів. Про це повідомляє The Financial Times.

Видання посилається на джерело, згідно з яким оголошення про програму неминуче – його зроблять за кілька днів. Також наголошується, що під час переговорів обговорювалася сума у діапазоні від 14 до 16 мільярдів доларів.

Також за даними The Financial Times, на МВФ чинять тиск, щоб він надав більш комплексний пакет допомоги для країни, яка була економічно спустошена повномасштабним вторгненням Росії в лютому 2022 року. Офіційно Міжнародний валютний фонд підтвердив, що переговори з українською владою були продуктивними.

"Спираючись на цей прогрес, співробітники та влада розраховує завершити обговорення найближчими днями", - сказав постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ готовий надати значну економічну підтримку Україні у рамках нової кредитної програми.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті