МВФ незабаром оголосить про 4-річну програму на 15 млрд доларів для України - Financial Times

Міжнародний валютний фонд найближчим часом оголосить про нову чотирирічну програму кредитування України на суму 15,6 мільярда доларів. Про це повідомляє The Financial Times.

Видання посилається на джерело, згідно з яким оголошення про програму неминуче – його зроблять за кілька днів. Також наголошується, що під час переговорів обговорювалася сума у діапазоні від 14 до 16 мільярдів доларів.

Також за даними The Financial Times, на МВФ чинять тиск, щоб він надав більш комплексний пакет допомоги для країни, яка була економічно спустошена повномасштабним вторгненням Росії в лютому 2022 року. Офіційно Міжнародний валютний фонд підтвердив, що переговори з українською владою були продуктивними.

"Спираючись на цей прогрес, співробітники та влада розраховує завершити обговорення найближчими днями", - сказав постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ готовий надати значну економічну підтримку Україні у рамках нової кредитної програми.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті