Москва витрачає десятки мільйонів доларів на прикордонні оборонні лінії, які ніколи не знадобляться - ISW

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) звертають увагу, що Москва продовжує будувати оборонні лінії в Білгородській та Курській областях, які, швидше за все, ніколи не знадобляться. Про це повідомляє DW.

Зазначається, що на оборонні лінії Москва витрачає десятки мільйонів доларів, хоча здатність РФ фінансувати війну вже зараз викликає питання. Це потрібно, щоб підкріпити тези пропаганди про нібито існуючу екзистенційну загрозу для РФ, зазначають в ISW.

Водночас зміцнення в анексованому Криму далеко від лінії фронту свідчать про невпевненість росіян у здатності утримати захоплені ними території на півдні України, йдеться в новому огляді ISW, адже люди і техніка були б потрібнішими в інших місцях.

Як повідомлялося, у Криму окупанти будують "нестандартні" оборонні лінії за дорученням путіна.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті