Морські дрони СБУ Sea Baby оснащені системами "Град" і вже активно залучені в бойові операції

Морські човни СБУ Sea Baby оснащені системами «Град» і вже активно залучені в бойові операції. Про це повідомив мінстр цифрової трансформації України Михайло Федоров 22 травня.

"Пам’ятаєте наш збір на морські човни СБУ Sea Baby з monobank, Стерненком та Лаченом, який ви закрили за 36 годин? Відтепер човни оснащені системами «Град» і вже активно залучені в бойові операції. Позаминулої ночі Sea Baby СБУ спільно з ВМСУ ефективно відпрацювали з моря по позиціям росіян на Кінбурнській косі", - йдеться в повідомленні.

Також він показав кадри з випробувань Sea Baby взимку та безпосередньо з виробництва дронів.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті