Морські дрони СБУ Sea Baby оснащені системами "Град" і вже активно залучені в бойові операції

Морські човни СБУ Sea Baby оснащені системами «Град» і вже активно залучені в бойові операції. Про це повідомив мінстр цифрової трансформації України Михайло Федоров 22 травня.

"Пам’ятаєте наш збір на морські човни СБУ Sea Baby з monobank, Стерненком та Лаченом, який ви закрили за 36 годин? Відтепер човни оснащені системами «Град» і вже активно залучені в бойові операції. Позаминулої ночі Sea Baby СБУ спільно з ВМСУ ефективно відпрацювали з моря по позиціям росіян на Кінбурнській косі", - йдеться в повідомленні.

Також він показав кадри з випробувань Sea Baby взимку та безпосередньо з виробництва дронів.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті