Молоді люди з Криму почали масово отримувати українські паспорти

Молоді люди з території тимчасово окупованого Криму прибувають на підконтрольну Україні територію для отримання українського паспорта. Про це повідомляє Мінреінтеграції з посилання на Міграційну службу у Телеграм 22 вересня.

"Уродженці Автономної Республіки Крим віку 19-25 років прибувають на материкову Україну, щоб оформити свій перший паспорт громадянина України. Вони в’їжджають на територію України, маючи на руках лише свідоцтво про народження або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, оформлений до 2014 року".

За інформацією Мінреінтеграції, щоб потрапити на територію, підконтрольну Уряду України, кримчани долають складний шлях, бо їм потрібно перетнути багато кордонів, зокрема і країни-агресора.

У міністерстві додали, що більшість із них після оформлення документа планують вступити до українських вищих навчальних закладів.

Як повідомлялось раніше, школярам окупованої Донеччини роздали зошити з портретом терориста "Гіві".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті