МОК залишив Бубку у своєму складі, але виключив чотирьох росіян

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) залишив колишнього президента НОК України Сергія Бубку на посаді голови Комісії з оточення спортсменів. Про це свідчить документ, опублікований на офіційному сайті організації, - пише ZN,ua.

Бубка залишився у оновленому списку членів комісій МОК. З цієї причини НОК не може виключити функціонера зі складу організації.

Крім того, МОК виключив зі складу організації чотирьох росіян. Президент Олімпійського комітету Росії (ОКР) Станіслав Поздняков вибув зі складу Комісії з олімпійської програми, генсек ОКР Родіон Плітухін залишив Комісію Олімпізм 365, Володимир Лісін вибув зі складу Комісії з питань доходів і партнерств, а генсек ОКР Анастасія Давидова покинула склад Комісії з олімпійської освіти.

При цьому в комісіях МОК залишилися колишня легкоатлетка Олена Ісінбаєва та керівник Федерації тенісу Росії Шаміль Тарпіщев.

Як повідомлялося, журналісти Bihus.Info стверджують, що знайшли два свіжих контракти, які підтверджують співпрацю російської фірми "Монблан", яка належить відомому українському легкоатлету Сергію Бубці та його брату Василю, з квазіутворенням "ДНР".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті