Міжнародна морська організація відзначила українські успіхи у Чорному морі - Зеленський

Асамблея Міжнародної морської організації ухвалила резолюцію на підтримку відновлення судноплавства у Чорному морі. Про це повідомив президент Зеленський у вечірньому зверненні.

"Сьогодні Асамблея Міжнародної морської організації ухвалила резолюцію на підтримку наших зусиль у Чорному морі – українського успіху з відновлення судноплавства й роботи нового "зернового коридору". До речі, цей експортний коридор уже дав результат – понад 7 мільйонів тонн вантажів", - зазначив президент.

Міжнародна морська організаціям також оцінить, якої технічної допомоги потребує Україна для нормальної роботи морського коридору.

Також президент відмітив рекордні показники "Укрзалізниці".

"Хороші результати є також і в нашої залізниці. Тільки за один цей листопад "Укрзалізниця" перевезла 14 мільйонів тонн вантажів. Це рекордний показник за час від початку повномасштабної війни, і фіксуємо хорошу роботу залізниці на напрямах як експортних, так і імпортних, і у внутрішніх перевезеннях", - зазначив президент.

Як повідомлялось раніше, РФ не включили у новий склад Ради Міжнародної морської організації.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті