РФ не включили у новий склад Ради Міжнародної морської організації - Зеленський

Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад Ради ММО на 2024-2025 роки, та не включила до нього росію. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у соцмережі Х 1 грудня.

"Щойно Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад Ради ММО на 2024–2025 роки. Без Росії", - зазначив президент.

Також Зеленський наголосив, що це справедливе рішення Асамблеї, адже "ніхто не завдав більшої шкоди вільному судноплавству за останні десятиліття, ніж Росія".

Як повідомлялось раніше, росію вперше в історії виключили з Виконавчої ради ЮНЕСКО.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті