РФ не включили у новий склад Ради Міжнародної морської організації - Зеленський

Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад Ради ММО на 2024-2025 роки, та не включила до нього росію. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у соцмережі Х 1 грудня.

"Щойно Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад Ради ММО на 2024–2025 роки. Без Росії", - зазначив президент.

Також Зеленський наголосив, що це справедливе рішення Асамблеї, адже "ніхто не завдав більшої шкоди вільному судноплавству за останні десятиліття, ніж Росія".

Як повідомлялось раніше, росію вперше в історії виключили з Виконавчої ради ЮНЕСКО.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті