Міжнародна морська організація відзначила українські успіхи у Чорному морі - Зеленський

Асамблея Міжнародної морської організації ухвалила резолюцію на підтримку відновлення судноплавства у Чорному морі. Про це повідомив президент Зеленський у вечірньому зверненні.

"Сьогодні Асамблея Міжнародної морської організації ухвалила резолюцію на підтримку наших зусиль у Чорному морі – українського успіху з відновлення судноплавства й роботи нового "зернового коридору". До речі, цей експортний коридор уже дав результат – понад 7 мільйонів тонн вантажів", - зазначив президент.

Міжнародна морська організаціям також оцінить, якої технічної допомоги потребує Україна для нормальної роботи морського коридору.

Також президент відмітив рекордні показники "Укрзалізниці".

"Хороші результати є також і в нашої залізниці. Тільки за один цей листопад "Укрзалізниця" перевезла 14 мільйонів тонн вантажів. Це рекордний показник за час від початку повномасштабної війни, і фіксуємо хорошу роботу залізниці на напрямах як експортних, так і імпортних, і у внутрішніх перевезеннях", - зазначив президент.

Як повідомлялось раніше, РФ не включили у новий склад Ради Міжнародної морської організації.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті