Міцне партнерство: Резніков зустрівся з міністром оборони США

Міністр оборони Олексій Резніков зустрівся з американським колегою Ллойдом Остіном і обговорив подальшу підтримку України у війні. Про це 2 червня Резніков повідомив у Twitter.

"Партнерство Україна-США міцне. Ми продовжуватимемо працювати для забезпечення перемоги України та відновлення миру в Європі", - підкреслив міністр.

За словами Резнікова, він був радий зустрітися зі своїм американським колегою. Сама зустріч відбулася в рамках форуму "Діалог Шангрі-Ла" від Міжнародного інституту стратегічних досліджень.

Нагадаємо, що в рамках останньої зустрічі у форматі "Рамштайн" наші союзники домовилися про зміцнення української ППО і навчання наших пілотів на F-16.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті