Місцева влада показала наслідки російської атаки "шахедами" Добропілля на Донеччині

Росіяни обстріляли Добропілля шахедами, внаслідок чого є постраждалі і руйнування. Про це повідомляє Добропільська МВА 21 лютого.

"Сьогодні вночі (орієнтовний час - 00:33) відбувся ворожий обстріл міста Добропілля двома безпілотними літальними апаратами типу «Shahed». Внаслідок обстрілу пошкоджено два цивільних гуртожитки, в яких мешкали переважно ВПО, тимчасово евакуйовані з прифронтових міст, соціально незахищені верстви населення. Це ще раз підтверджує, що росія б’є по цивільним об’єктам, намагаючись нас залякати.Також в результаті вибухової хвилі на сьогодні встановлено пошкодження 8 багатоквартирних будинків – це вікна, двері, покрівля, п’ять автівок, АЗС. Вночі відразу всіх мешканців гуртожитків було евакуйовано в більш безпечні місця", - йдеться у дописі.

Внаслідок влучання засобів ураження по житловому сектору постраждало  дві цивільні особи - жінки 37 та 63 років. Молодшій жінці було надано медичну допомогу на місці, подальше лікування вона буде проходити амбулаторно, старшу – госпіталізовано до лікарні.                                                                           

"Комісія з обстеження об’єктів пошкоджених внаслідок збройної агресії рф працює в постійному режимі. Вдячні комунальним службам, ДСНС, правоохоронцям та всім причетним, хто оперативно долучився до ліквідації надзвичайної події. Слова подяки нашим благодійникам - ACTED, ГО «Проліска», БФ «Янголи спасіння», які вже відгукнулись надати гуманітарну допомогу. Ми продовжуємо співпрацювати над залученням інших донорських організацій", - зазначають у МВА.

Мешканцям громади нагадали, що на території Донецької області триває евакуація населення до більш безпечних регіонів нашої країни. Наразі вона здійснюється до Житомирської області.

Всім хто прийняв рішення евакуюватися необхідно звернутись за номером 050-855-11-33. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті