Мінтранс РФ відзвітував про завершення облаштування "пунктів пропуску на адмінкордонах" з окупованим Донбасом

Мінтранс РФ відзвітував про завершення облаштування "пунктів пропуску на адміністративних кордонах" із так званими "ЛНР" і "ДНР". Про це повідомляють росЗМІ.

У повідомленнях не вказується, чому влада облаштовує "пункти пропуску" на територіях, які вона оголосила "частиною РФ". Однак підкреслюється, що тепер "терміни доставки вантажів для тисяч людей зроблять шлях додому зручнішим, безпечнішим і швидшим". 

Російська влада не приховує, що наразі діє 15 "пунктів пропуску на адміністративних кордонах із новими суб'єктами РФ".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті