Міноборони виявило необліковані мікросхеми вартістю у понад 65 млн грн у військовій частині на Житомирщині

Міноборони України під час аудиту виявило та не допустило втрати зниклих з обліку мікросхем з вмістом дорогоцінних металів у військовій частині на Житомирщині. Про це повідомляє Міноборони у своєму телеграм-каналі 30 листопада.

"Під час перевірки знайдено блоки з невідомим вмістом в двох гаражах на території військової частини. Після огляду зʼясувалось, що, згідно з паспортними даними, в блоках - орієнтовно 50 тонн необлікованих плат з вмістом дорогоцінних металів: 28 кілограмів золота, 60 кілограмів срібла, 590 грамів металів платинової групи", - зазначається у повідомленні.

У Міноборони додали, що у ході аудиту встановлено, що ці плати не перебували на обліку військової частини, хоча одним із завдань підрозділу було зберігання цього майна.

"Обставини, яким чином дорогоцінне майно зникло з обліку і чому зберігалося необлікованим, встановлюють", - зазначили у міністерстві.

Також повідомляється, що знайдені дорогоцінні плати знову поставлені на облік, а їх оціночна вартість становить 65,66 мільйона гривень.

Як повідомлялось раніше, Міноборони виявило майже 40 мільйонів збитків на закупівлі генераторів у військовій частині на Чернігівщині.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті