Міноборони спрямує до бюджету кошти, отримані від реалізації дорогоцінних металів з необлікованих мікросхем

Міністерство оборони України спрямує до державного бюджету кошти від реалізації дорогоцінних металів, які будуть отримані шляхом переробки необлікованих плат, виявлених у військовій частині на Житомирщині. Про це Міноборони повідомило у Телеграм 5 грудня.

"Найближчим часом Управління планує укласти відповідні контракти на його переробку зі спеціалізованими підприємствами. Надалі отримані від реалізації металів кошти, згідно з нормативами, встановленими НБУ, будуть спрямовані до державного бюджету та спеціального фонду Міноборони у пропорціях: для золота та платинових металів - 80% і 20%, срібла – 50% і 50% відповідно", - зазначається у повідомленні.

У Міноборони очікують, що роботи за контрактами завершать до березня 2024 року.

Однак зазначається, що ці терміни можуть бути подовжені у випадку ухвалення правоохоронними органами рішення щодо долучення цього майна як речових доказів у відповідному кримінальному провадженні.

За інформацією МІноборони оціночна вартість дорогоцінних металів - 65,66 мільйона гривень, однак остаточна вартість дорогоцінних металів буде визначена на підставі висновку акредитованої лабораторії.

Нагадаємо, що Міноборони виявило необліковані мікросхеми вартістю у понад 65 млн грн у військовій частині на Житомирщині.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті