Міноборони розпочало проєкт рекрутингу до ЗСУ

Міністерство оборони підписало договір на рекрутинг до ЗСУ із платформою Lobby X, завдяки якому можна обрати певний підрозділ і почати служити на конкретній посаді. Про це повідомляє Міноборони у Телеграм 13 листопада.

"Проєкт дозволить людині обрати конкретний підрозділ на визначеній посаді, де його/її цивільний досвід буде найбільш корисним", - зазначила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

Також голова Lobby X Владислав Грезєв підкреслив, що компанія має великий досвід у пошуку кадрів до лав ЗСУ.

"Армії потрібні люди різних професій – від гранатометників і мінометників до програмістів і кухарів. Співпраця із Міністерством оборони дозволить масштабувати ту роботу, яку ми проводили", — зазначив Грезєв.

Як повідомлялось раніше, Міноборони затвердило нову концепцію військової кадрової політики.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті