Міноборони РФ заявило про більше 40 БпЛА, які вночі атакували російські регіони та окупований Крим

Міністерство оборони РФ повідомило в ніч на 5 грудня про атаку безпілотників на об’єкти в російських регіонах та окупованому Криму. Про це відомство заявило у Телеграмі.

Там стверджується, що лише за ніч черговими засобами ППО начебто знищили 22 українські безпілотні літальні апарати над територією РФ, ще 13 було перехоплено над акваторією Азовського моря та територією Криму.

Згодом у російському оборонному відомстві звинуватили Україну в ще одній атаці БпЛА.

"Черговими засобами ППО чотири українські безпілотні літальні апарати знищено і ще два перехоплено над акваторією Азовського моря", - заявили у Міноборони РФ.

Як повідомлялося, у росії заявили про знищення безпілотника, який нібито летів на Москву.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті