У росії заявили про знищення безпілотника, який нібито летів на Москву

Російські сили ППО нібито відбили атаку безпілотника, що летів на Москву вночі 29 листопада. Про це повідомив мер міста Сергій Собянін у Телеграмі.

Стверджується, що безпілотник нібито був перехоплений у міському окрузі Подольськ Московської області. Зі слів Собяніна, він був націлений на столицю РФ.

"На місці падіння уламків, за попередніми даними, руйнувань та постраждалих немає. Фахівці екстрених служб працюють на місці події", - заявив він.

Як повідомлялося, попередня атака безпілотників на Москву відбулася у ніч на 20 листопада. Росіяни традиційно заявили, що ППО збила всі цілі.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті