Міноборони РФ заявило про більше 40 БпЛА, які вночі атакували російські регіони та окупований Крим

Міністерство оборони РФ повідомило в ніч на 5 грудня про атаку безпілотників на об’єкти в російських регіонах та окупованому Криму. Про це відомство заявило у Телеграмі.

Там стверджується, що лише за ніч черговими засобами ППО начебто знищили 22 українські безпілотні літальні апарати над територією РФ, ще 13 було перехоплено над акваторією Азовського моря та територією Криму.

Згодом у російському оборонному відомстві звинуватили Україну в ще одній атаці БпЛА.

"Черговими засобами ППО чотири українські безпілотні літальні апарати знищено і ще два перехоплено над акваторією Азовського моря", - заявили у Міноборони РФ.

Як повідомлялося, у росії заявили про знищення безпілотника, який нібито летів на Москву.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті