Міноборони РФ офіційно підтвердило інформацію про атаку морських дронів на Новоросійськ

Новоросійськ атакували два морські дрони в ніч на 4 серпня. Це підтвердило міноборони РФ, пишуть росЗМІ.

"Російські кораблі відбили атаку двох українських безекіпажних катерів на військово-морську базу Новоросійськ, повідомили в міноборони Росії", - пише російське інформаційне агентство.

Уточнюється, що "...наразі встановлено тимчасову заборону на рух суден у порту Новоросійська".

Російське міністерство стверджує, що "інфраструктура Каспійського трубопровідного консорціуму внаслідок спроби атаки в Новоросійську не постраждала, відвантаження нафти триває в штатному режимі на пришвартовані танкери".

Раніше повідомлялося, що нальоти дронів на Москву можуть бути підготовкою до масованої атаки.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті