Нальоти дронів на Москву можуть бути підготовкою до масованої атаки - The Wall Street Journal

Україна готується до масованої атаки на Москву за участю десятків безпілотників, після недавніх ударів по "Москва-Сіті". Про це пише The Wall Street Journal, - повідомляє УНІАН.

Як пише видання, на столицю росії злетяться дрони з декількох напрямків і на різних висотах. Видання вважає, що останніми атаками дронів на Москву Україна могла промацувати російську ППО в рамках підготовки до масованої атаки за участю десятків БПЛА, які злетяться на місто за кількома напрямками і на різних висотах.

Журналісти пишуть, що останні атаки показують, що Україна дуже далеко просунулася в безпілотній промисловості і стала однією з найбільш передових у світі країн з використання БПЛА. Одна з причин: вето США на використання зброї для ударів по РФ. Київ вже почав або незабаром почне виробництво щонайменше шести різних типів безпілотників-смертників великої дальності.

Як повідомлялося, декілька безпілотників атакували в ніч на 1 серпня столицю росії, один з яких влучив у 50-поверхову адміністративну будівлю, розташованому в “Москва-Сіті”.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті