Міноборони РФ намагається захопити Вугледар, щоб конкурувати з "ПВК "Вагнер" – британська розвідка

Міноборони росії намагається досягти успіху в Вугледарі, щоб нав'язати конкуренцію так званої "ПВК "Вагнер". Про це 16 березня у Twitter повідомило Міноборони Великобританії.

"За останній тиждень спроби росіян штурмувати місто Вугледар на Донеччині майже напевно сповільнилися. Це сталося після повторних, дуже дорогих невдалих атак протягом попередніх трьох місяців", - повідомили британці у зведенні.

За даними британського військового відомства, великі втрати Росії під Вугледаром пов'язані з успішним застосуванням українськими військовими мінних систем типу RAAM. RAAM – це спеціальний артилерійський снаряд, який розкидає протитанкові міни на відстань до 17 кілометрів.

Мало того, за даними британської розвідки, бійці ЗСУ в деяких випадках запускали міни за наступаючими російськими підрозділами, викликаючи безлад, коли російська техніка намагалася відійти.

"Існує реалістична ймовірність того, що Міноборони Росії було наполегливим у своєму прагненні досягти успіху в Вугледарі, частково тому, що воно хоче, щоб його власний успіх конкурував із досягненнями "Вагнера", - додали у розвідці.

У Міноборони Великобританії зазначили, що єдиного останнього помітного тактичного успіху росії було досягнуто якраз на Бахмутському напрямку, де домінують сили ПВК "Вагнер". При цьому зараз "вагнерівці" ведуть публічну ворожнечу із Міністерством оборони РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за тиждень боїв під Вугледаром ворог втратив близько двох батальйонів особового складу.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті