Міноборони РФ намагається захопити Вугледар, щоб конкурувати з "ПВК "Вагнер" – британська розвідка

Міноборони росії намагається досягти успіху в Вугледарі, щоб нав'язати конкуренцію так званої "ПВК "Вагнер". Про це 16 березня у Twitter повідомило Міноборони Великобританії.

"За останній тиждень спроби росіян штурмувати місто Вугледар на Донеччині майже напевно сповільнилися. Це сталося після повторних, дуже дорогих невдалих атак протягом попередніх трьох місяців", - повідомили британці у зведенні.

За даними британського військового відомства, великі втрати Росії під Вугледаром пов'язані з успішним застосуванням українськими військовими мінних систем типу RAAM. RAAM – це спеціальний артилерійський снаряд, який розкидає протитанкові міни на відстань до 17 кілометрів.

Мало того, за даними британської розвідки, бійці ЗСУ в деяких випадках запускали міни за наступаючими російськими підрозділами, викликаючи безлад, коли російська техніка намагалася відійти.

"Існує реалістична ймовірність того, що Міноборони Росії було наполегливим у своєму прагненні досягти успіху в Вугледарі, частково тому, що воно хоче, щоб його власний успіх конкурував із досягненнями "Вагнера", - додали у розвідці.

У Міноборони Великобританії зазначили, що єдиного останнього помітного тактичного успіху росії було досягнуто якраз на Бахмутському напрямку, де домінують сили ПВК "Вагнер". При цьому зараз "вагнерівці" ведуть публічну ворожнечу із Міністерством оборони РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за тиждень боїв під Вугледаром ворог втратив близько двох батальйонів особового складу.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті