Атаки рашистів на Вугледар захлинулися - за тиждень ворог втратив близько двох батальонів особового складу

Російські окупанти не можуть перейти в наступ на Вугледар через значні втрати останнім часом. Про це 10 березня в ефірі телемарафону заявив речник об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашковський.

"Про наступ на Вугледар мова не може йти, оскільки ворог зазнав досить суттєвих втрат. За останній тиждень він дуже активно атакував позиції на Вугледарі, Мар'їнці, Авдіївці, застосовував свої найкращі підрозділи", - розповів спікер.

За словами Дмитрашковського, за минулий тиждень окупанти втратили близько двох батальйонів особового складу. Саме тому зараз росіяни змушені займатись відновленням сил.

За його словами, окупанти також визнали значні втрати поблизу Авдіївки, Мар'їнки. Усе це спричинило падіння морально-психологічного стану військових РФ.

"Командир знаменитої 155-ї бригади морської піхоти був доставлений до Ростова за відмову виконувати бойові розпорядження. Також підрозділи "Степ" і "Тигр" на сьогодні відмовляються брати участь у бойових діях. Відомо про 126-у бригаду, в якій 20 осіб написали і повідомляють, що краще відсидять у в'язниці, аніж будуть гарматним м'ясом", - додав Дмитрашковський.

Нагадаємо, раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що у військовому керівництві РФ конфлікт через провал під Вугледаром.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті