Атаки рашистів на Вугледар захлинулися - за тиждень ворог втратив близько двох батальонів особового складу

Російські окупанти не можуть перейти в наступ на Вугледар через значні втрати останнім часом. Про це 10 березня в ефірі телемарафону заявив речник об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашковський.

"Про наступ на Вугледар мова не може йти, оскільки ворог зазнав досить суттєвих втрат. За останній тиждень він дуже активно атакував позиції на Вугледарі, Мар'їнці, Авдіївці, застосовував свої найкращі підрозділи", - розповів спікер.

За словами Дмитрашковського, за минулий тиждень окупанти втратили близько двох батальйонів особового складу. Саме тому зараз росіяни змушені займатись відновленням сил.

За його словами, окупанти також визнали значні втрати поблизу Авдіївки, Мар'їнки. Усе це спричинило падіння морально-психологічного стану військових РФ.

"Командир знаменитої 155-ї бригади морської піхоти був доставлений до Ростова за відмову виконувати бойові розпорядження. Також підрозділи "Степ" і "Тигр" на сьогодні відмовляються брати участь у бойових діях. Відомо про 126-у бригаду, в якій 20 осіб написали і повідомляють, що краще відсидять у в'язниці, аніж будуть гарматним м'ясом", - додав Дмитрашковський.

Нагадаємо, раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що у військовому керівництві РФ конфлікт через провал під Вугледаром.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті