Міноборони Азербайджану показало, як знищують "військові об'єкти" в Карабасі

Міноборони Азербайджану заявило, що "локальні антитерористичні заходи" в Нагірному Карабасі тривають успішно й опублікувало відео знищення "військових об'єктів". Про це відомство повідомило у своєму офіційному Телеграм-каналі 20 вересня.

"Локальні антитерористичні заходи, що проводяться Збройними Силами Азербайджанської Республіки в Карабаському економічному районі з 19 вересня, успішно тривають. Знешкоджено бойові позиції, автомобілі військового призначення, артилерійські та зенітно-ракетні установки, станції радіоелектронної боротьби та інші засоби військового призначення формувань збройних сил Вірменії", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Міноборони Азербайджану опублікувало заяву про "локальні антитерористичні заходи" Збройних Сил Азербайджанської Республіки в Карабаському регіоні Азербайджану, розмістивши її 19 вересня на офіційному сайті.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті