Міністр оборони Польщі: ЗСУ замовили партію польських карабінів Grot

Збройні Сили України замовили партію польських карабінів Grot. Про це очільник Міністерства національної оборони Маріуш Блащак повідомив в ефірі "Польського радіо".

За словами міністра, замовлення уже надійшло на завод Łucznik у Радомі.

Скільки одиниць гвинтівок замовили українці, міністр не уточнив, однак наголосив, що замовлення "не дрібне".

«Це хороша новина також і для польської оборонної промисловості. Українці вирішили замовити у Радомі чергову партію Гротів», - зазначив Блащак.

У повідомленні акцентується, що Збройні Сили України вже використовують польську зброю у бойових діях. Карабіни "Грот" фігурують у звітах з фронту, а українські солдати позитивно про них відгукуються.

Нещодавно також укладено новий контракт на закупівлю та поставку карабінів Grot для польської армії. Згідно із цим контрактом, за три роки для Війська польського мають виготовити майже 90 тисяч одиниць гвинтівок,- йдеться у повідомленні.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті